Steun Nijmegen Klinkt! met een kleine donatie!
Programma Nijmegen Klinkt 2024
Kijk goed naar de datum, het programma is over twee dagen verdeeld.
Valkhof | |||
1 Juni | |||
12:00 | – | 12:45 | Muziekgezelschap Edelweisz |
13:00 | – | 13:45 | Keizerstads Juniorenorkest |
14:00 | – | 14:45 | Keizerstads Jeugdorkest |
15:00 | – | 15:45 | Music and More |
16:00 | – | 16:45 | Airborne malletband |
17:00 | – | 17:45 | Nijmeegs Koper Konsort |
18:00 | – | 18:45 | Programma Maestro met het CMC |
Plein 1944 | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Popkoor Continue |
12:45 | – | 13:15 | Rockkoor Nijmegen |
13:30 | – | 14:00 | Popkoor Popolo |
14:00 | – | 15:00 | streetparade |
15:00 | – | 15:30 | |
15:40 | – | 16:10 | Smartlappenkoor ‘De Kleppers’ |
16:20 | – | 16:50 | Zangkoor NOVA Druten |
17:00 | – | 17:30 | Plica Vocalis |
17:40 | – | 18:10 | Popkoor The Anthony Singers |
Raadhuishof | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | AtRandom |
12:40 | – | 13:10 | Zinng! |
13:20 | – | 13:50 | Vocalgroup Close2Vida |
14:00 | – | 14:30 | Koor Pistache |
14:40 | – | 15:10 | |
15:20 | – | 15:50 | Rockkoor Shout! |
16:00 | – | 16:30 | Vocals4All |
16:40 | – | 17:10 |
Grote Markt | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:45 | Trekharmonica’s Waorumnnie |
13:00 | – | 13:45 | Canisius Concertband |
14:00 | – | 15:00 | Koninklijke muziekvereniging St. Caecilia Saasveld |
15:15 | – | 15:30 | Batavorum Pipes en Drums |
15:45 | – | 16:30 | |
16:45 | – | 17:15 | Utnimweegssmartlappenkoor |
17:30 | – | 18:00 | Sprok |
Molenstraatkerk | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Wereldmuziekkoor Nijmegen |
12:45 | – | 13:15 | |
13:30 | – | 14:00 | Nijmeegs Studentenkoor Alphons Diepenbrock |
14:15 | – | 14:45 | Ex Falso |
15:00 | – | 15:30 | Kamerkoor Sequentus |
15:45 | – | 16:15 | The Campus Choir |
16:30 | – | 17:00 | Sisters muziektheater |
Nicolaaskapel | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Liederen van Quilter: 8 Shakespeare Songs |
12:45 | – | 13:15 | Het Linssen trio |
13:30 | – | 14:00 | Klezmore |
14:15 | – | 14:45 | Jacqueline des Tombe en Huub Rennen |
15:00 | – | 15:30 | Artire en Chroma |
15:45 | – | 16:15 | Kelderkoor |
16:30 | – | 17:00 | Solo met een Tw!st |
17:15 | – | 17:45 | Balalaika Ensemble Iwoesjka |
18:00 | – | 18:30 | Balkantrio |
Stevenskerk | |||
1 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Voces Caelestes |
12:45 | – | 13:15 | Heisterkoor |
13:30 | – | 14:00 | Klarinettenensemble Mooi van Hout |
Faberplein | |||
1 juni | |||
12:30 | – | 14:00 | Flex Dansstudio |
14:00 | – | 15:30 | Kizomba Evolution |
15:30 | – | 17:00 | JazzOut |
Valkhof | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:45 | Harmonie Tarcisius leerlingenorkest |
13:00 | – | 13:45 | Harmonie Tarcisius |
14:00 | – | 14:45 | Jeugdorkest De Stefaantjes |
15:00 | – | 15:45 | Philharmonie Nijmegen |
16:00 | – | 16:45 | Flos Campi orkest |
17:00 | – | 17:45 | Bigband HAN |
18:00 | – | 18:45 | Muziekvereniging Kunst en Volharding |
Plein 1944 | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | KoMore |
12:45 | – | 13:15 | Switch |
13:30 | – | 14:00 | Popkoor Multivox |
14:15 | – | 14:45 | Zanggroep Splinter |
15:00 | – | 15:30 | Amusementskoor Surprise |
15:45 | – | 16:15 | Popkoor Apart |
16:30 | – | 17:00 | Popkoor Vision |
17:15 | – | 17:45 | N-Core |
18:00 | – | 18:30 | Jukebox party |
Raadhuishof | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Pur Sang |
12:40 | – | 13:10 | Vocal Group The Project |
13:20 | – | 13:50 | @NOON |
14:00 | – | 14:30 | Smartlappenkoor ‘De Weesgegroetjes” |
14:40 | – | 15:10 | Barbershopkoor Between Two Rivers |
15:20 | – | 15:50 | 50 Ways |
16:00 | – | 16:30 | Overasselts koor Engsele |
16:40 | – | 17:10 | History Sounds |
17:20 | – | 17:50 | Vocal Group Revolt |
18:00 | – | 18:30 | Vocal Group Lith |
Grote Markt | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:45 | Big Band 6611 |
13:00 | – | 13:45 | Qharmony |
14:00 | – | 14:45 | Het Nijmeegs Seniorenorkest |
15:00 | – | 15:45 | Percussion Together |
16:00 | – | 16:45 | UNA Kekerdom |
17:00 | – | 17:45 | Nijmeegs Amusements Orkest |
18:00 | – | 18:45 | Harmonie Hatert |
Stevenskerk | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Tvaltai |
12:45 | – | 13:15 | Colourfulcitykoor Nijmegen |
13:30 | – | 14:00 | Arnhems Klarinettenkoor |
14:15 | – | 14:45 | Kamerkoor Ton sur Ton |
15:00 | – | 15:30 | Koor Terpsichoré |
15:45 | – | 16:15 | El Mundo |
16:30 | – | 17:00 | Weerter Gemengd Koor Vivace |
Schepenhal | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Cantus Obliquus Nijmegen |
12:45 | – | 13:15 | Flos Campi koor |
13:30 | – | 14:00 | Het Nijmeegs Vrouwenkoor |
14:15 | – | 14:45 | Keizerskwartet |
15:00 | – | 15:30 | Vrouwenkoor DiaZ |
15:45 | – | 16:15 | Doolin |
16:30 | – | 17:00 | Regiokoor Tamtam |
Molenstraatkerk | |||
2 juni | |||
12:30 | – | 13:15 | Casaluna |
13:30 | – | 14:00 | Saxofoonensemble Jean Perry |
14:15 | – | 14:45 | Weerter Gemengd Koor Vivace |
15:00 | – | 15:30 | Kamerkoor Mnemosyne |
15:45 | – | 16:15 | Cantiamo |
16:30 | – | 17:00 | Zangvereniging The Lads |
Nicolaaskapel | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Tonoloco |
12:45 | – | 13:15 | Operettig |
13:30 | – | 14:00 | Waalkwartet |
14:15 | – | 14:45 | Noviomagus Kwartet |
15:00 | – | 15:30 | Rob van Heck/Heleen de Witte |
15:45 | – | 16:15 | Het Gelders Saxofoonkwartet |
16:30 | – | 17:00 | NSK Carmina Ludicra |
17:15 | – | 17:45 | Paul Drijvers – solo chansons |
Faberplein | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 13:30 | ID Dance |
13:30 | – | 15:00 | Bachata Passion |
15:00 | – | 16:30 | Passion with Flow |
16:30 | – | 18:00 | Lindy What? Lindy Hop! |
Hoogstraatje | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 13:30 | JazzOut |
13:30 | – | 15:00 | Salsa Tipica |
15:00 | – | 16:30 | Flamenco Nijmegen |
16:30 | – | 18:00 | Argentijnse Tango in Nijmegen |
Mariënburgkapel | |||
2 juni | |||
12:00 | – | 12:30 | Windkracht |
12:45 | – | 13:15 | Blazersensemble La Spiritata |
13:30 | – | 14:00 | Come in… |
14:15 | – | 14:45 | Balkankoor Kitka |
15:00 | – | 15:30 | Promo-ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen e/o |
15:45 | – | 16:15 | Melodivas073 |