NIJMEGEN KLINKT 1 en 2 juni 2024

Nijmegen Klinkt 2024

Op 1 en 2 juni 2024 toveren we de binnenstad van Nijmegen weer om tot toneel van musicerend Nijmegen. Deze editie tellen we meer dan 125 gezelschappen, verspreid over een breed scala aan genres. Het programma vindt u hieronder (naar beneden scrollen).

Uitgelicht

Nijmegen Klinkt @ Stevenskerk

We zijn van start gegaan met een serie concerten in de Stevenskerk op iedere vierde zaterdag van de maand in de vernieuwde Zuiderkapel. Voor meer informatie klikt u HIER.

Steun Nijmegen Klinkt met een kleine donatie

Nijmegen Klinkt kan georganiseerd worden door een mooie subsidie van de gemeente Nijmegen. Daar zijn we dankbaar voor maar om alles zo goed mogelijk te organiseren komt er veel bij kijken.  Een financiële ondersteuning groot of klein is van harte welkom.

Bedrag





Programma Nijmegen Klinkt 2024

Kijk goed naar de datum, het programma is over twee dagen verdeeld.

Valkhof
1 Juni
12:0012:45Muziekgezelschap Edelweisz
13:0013:45Keizerstads Juniorenorkest
14:0014:45Keizerstads Jeugdorkest
15:0015:45Music and More
16:0016:45Airborne malletband
17:0017:45Nijmeegs Koper Konsort
18:0018:45Programma Maestro met het CMC studentenorkest
Plein 1944
1 juni
12:0012:30Popkoor Continue
12:4513:15Rockkoor Nijmegen
13:3014:00Popkoor Popolo
14:0015:00streetparade
15:0015:30Popkoor Galou
15:4016:10Smartlappenkoor ‘De Kleppers’
16:2016:50Zangkoor NOVA Druten
17:0017:30Plica Vocalis
17:4018:10Popkoor The Anthony Singers
Raadhuishof
1 juni
12:0012:30AtRandom
12:4013:10Zinng!
13:2013:50Vocalgroup Close2Vida
14:0014:30Koor Pistache
14:4015:10Koor Pistache
15:2015:50Rockkoor Shout!
16:0016:30Vocals4All
16:4017:10
Grote Markt 
1 juni

Tussenprogramma wordt verzorgd door Bloastest

12:0012:45Trekharmonica’s Waorumnnie
13:0013:45Canisius Concertband
14:0015:00Koninklijke muziekvereniging St. Caecilia Saasveld
15:1515:45
15:4516:15Utnimweegssmartlappenkoor
16:3017:15Sprok
17:1517:45Bloastest
Molenstraatkerk
1 juni
12:3013:00Wereldmuziekkoor Nijmegen
13:3014:00Nijmeegs Studentenkoor Alphons Diepenbrock
14:1514:45Ex Falso
15:0015:30Kamerkoor Sequentus
15:4516:15The Campus Choir
16:3017:00Sisters muziektheater
Nicolaaskapel
1 juni
12:0012:30Liederen van Quilter: 8 Shakespeare Songs
12:4513:15Het Linssen trio
13:3014:00Klezmore
14:1514:45Jacqueline des Tombe en Huub Rennen
15:0015:30Artire en Chroma
15:4516:15Kelderkoor
16:3017:00Solo met een Tw!st
17:1517:45Balkantrio
18:0018:30Good Company

Stevenskerk
1 juni
12:0012:30Voces Caelestes
12:4513:15Heisterkoor
13:3014:00Klarinettenensemble Mooi van Hout
16:0016:45Choral Evensong Capella Cumerana
Faberplein
1 juni
12:3014:00Flex Dansstudio
14:0015:30Kizomba Evolution
15:3017:00JazzOut
Streetparade door de stad – start 13:30
Plein 44 – gezamenlijk optreden 14:30 –

ROUTE KLIK HIER

Airborne malletband Oosterbeek
Slagwerkgroep Neerbosch-Oost
Batavorum Pipes and Drums
Vrijwillige Drumfanfare van de Koninklijke luchtmacht
Arnhemband
Tambourcorps Erpel
Valkhof
2 juni

Tussenprogramma wordt verzorgd door Kladderadatsch

12:0012:45Harmonie Tarcisius leerlingenorkest
13:0013:45Harmonie Tarcisius
14:0014:45Jeugdorkest De Stefaantjes
15:0015:45Philharmonie Nijmegen
16:0016:45Flos Campi orkest
17:0017:45Bigband HAN
18:0018:45Muziekvereniging Kunst en Volharding
Plein 1944
2 juni

Tussenprogramma wordt verzorgd door De Volle Blaos

12:0012:30KoMore
12:4513:15Switch
13:3014:00Popkoor Multivox
14:1514:45Zanggroep Splinter
15:0015:30Amusementskoor Surprise
15:4516:15Popkoor Apart
16:3017:00Popkoor Vision
17:1517:45N-Core
18:0018:30Jukebox party
Raadhuishof
2 juni

Tussenprogramma wordt verzorgd door De Volle Blaos en Big Charles Brassband

12:0012:30Pur Sang
12:4013:10Vocal Group The Project
13:2013:50@NOON
14:0014:30Smartlappenkoor ‘De Weesgegroetjes”
14:4015:10Barbershopkoor Between Two Rivers
15:2015:5050 Ways
16:0016:30Overasselts koor Engsele
16:4017:10History Sounds
17:2017:50Vocal Group Revolt
18:0018:30Vocal Group Lith
Grote Markt
2 juni

Tussenprogramma wordt verzorgd door de Big Charles Brassband

12:0012:45Big Band 6611
13:0013:45QHarmony
14:0014:45Het Nijmeegs Seniorenorkest
15:0015:45Percussion Together
16:0016:45UNA Kekerdom
17:0017:45Nijmeegs Amusements Orkest
18:0018:45Harmonie Hatert
Stevenskerk
2 juni
12:0012:30Tvaltai
12:4513:15Colourfulcitykoor Nijmegen
13:3014:00Arnhems Klarinettenkoor
14:1514:45Kamerkoor Ton sur Ton
15:0015:30Koor Terpsichoré
15:4516:15El Mundo
16:3017:00Weerter Gemengd Koor Vivace
Schepenhal
2 juni
12:0012:30Cantus Obliquus Nijmegen
12:4513:15Flos Campi koor
13:3014:00Het Nijmeegs Vrouwenkoor
14:1514:45Keizerskwartet
15:0015:30Vrouwenkoor DiaZ
15:4516:15
16:3017:00Regiokoor Tamtam
Molenstraatkerk
2 juni
12:3013:15Casaluna
13:3014:00Saxofoonensemble Jean Perry
14:1514:45Weerter Gemengd Koor Vivace
15:0015:30Kamerkoor Mnemosyne
15:4516:15Cantiamo
16:3017:00Zangvereniging The Lads

Nicolaaskapel
2 juni
12:0012:30Tonoloco
12:4513:15Operettig
13:3014:00Waalkwartet
14:1514:45Noviomagus Kwartet
15:0015:30Rob van Heck/Heleen de Witte
15:4516:15Het Gelders Saxofoonkwartet
16:3017:00NSK Carmina Ludicra
17:1517:45Paul Drijvers – solo chansons
Faberplein
2 juni
12:0013:30ID Dance
13:3015:00Bachata Passion
15:0016:30Passion with Flow
16:3018:00Lindy What? Lindy Hop!
Hoogstraatje
2 juni
12:0013:30JazzOut
13:3015:00Salsa Tipica
15:0016:30Flamenco Nijmegen
16:3018:00Argentijnse Tango in Nijmegen
Mariënburgkapel
2 juni
12:0012:30Windkracht
12:4513:15Blazersensemble La Spiritata
13:3014:00Come in…
14:1514:45Balkankoor Kitka
15:0015:30Promo-ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen e/o
15:4516:15Melodivas073