Het programma van Nijmegen Klinkt! 2018!

Streetparade op zaterdag 2 juni 2018

FanfarenaamVertrekVertrek KronenburgparkEinde: Plein 1944
Slagwerkgroep Neerbosch-Oost14:50 uur* Verkorte route15:30 uur
Batavorum Pipes and Drums15:00 uur15:50 uur16:00 uur
ESKA Bemmel15:10 uur16:00 uur16:10 uur
St. Sebastianus Gendt15:20 uur16:10 uur16:20 uur
OBK Bennekom15:30 uur16:20 uur16:30 uur
Nijmeegs Postharmonie: mallet15:40 uur16:30 uur16:40 uur
St. Sebastianus Gendt (Jeugd)15:50 uur* Verkorte route16:50 uur
Drumfanfare Michaël16:00 uur16:50 uur17:00 uur
FINALE van de Streetparade op Plein 1944 onder begeleiding van dirigent Emile Stoffels!17:00 uurtot18:00 uur

Nijmegen Klinkt! in de binnenstad & het Valkhofpark op zondag 3 juni 2018

Vocaal

Sint Stevenskerk
12:00 – 12:45 uurKamerkoor Poco Píu
12:45 – 13:15 uurPromo-Ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen
13:15 – 13:30 uurCapella Vacalis
13:30 – 14:00 uurToonkunstkoor Nijmegen
14:00 – 14:40 uurHet Arnhems Klarinettenkoor
14:45 – 15:15 uurCanto di Donne
15:15 – 15:45 uurCanto Novio
15:45 – 16:15 uurKoor de Heesestemmen
16:15 – 17:00 uurNijmeegs Studentenkoor Alphons Diepenbrock (NSKAD)
Molenstraatkerk
12:30 – 13:00 uurKoMore
13:00 – 13:30 uurKoor Terpsichoré
13:30 – 14:00 uurKamerkoor Kalliope
14:00 – 14:30 uurPniël-Heeskoor
14:30 – 15:00 uurPromo-Ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen
15:00 – 15:30 uurZanggroep MAQAM
Molenpoortpassage
13:00 – 13:40 uurCantemus
13:45 – 14:25 uurBalkankoor Kitka
14:30 – 15:10 uurWereldmuziekkoor El Mundo
15:15 – 15:55 uurColourfulcitykoor o.l.v. Johnny Rahaket
16:00 – 16:45 uurDoolin
Mariënburg
12:30 – 13:05 uurPopkoor Prestige Nijmegen
13:15 – 13:50 uurWijchens popkoor Pur Sang
14:00 – 14:35 uurPopkoor Multivox
14:45 – 15:20 uurThe Anthony Singers
15:30 – 16:05 uurPopkoor Popolo
16:15 – 16:50 uurStudentenkoor Plica Vocalis
17:00 – 17:35 uurPopkoor Switch
Raadhuishof
12:30 – 13:00 uurKlifEastwoodSingers uit Nijmegen-Noord
13:00 – 13:30 uurKlezmore
13:30 – 14:00 uurSaxofoonensemble Jean Perry
14:00 – 14:30 uurLiberty Gospel Choir uit Nijmegen
14:30 – 15:30 uurAmusementsorkest The Flyers
15:30 – 16:30 uurBig Band van Hogeschool Arnhem en Nijmegen (HAN)
Schepenhal
12:00 – 12:30 uurChris Muller (Piano)
12:30 – 13:00 uurKamerkoor Ton sur Ton
13:00 – 13:15 uurDuo Huub Rennen (Piano) & Jacqueline des Tombe (Dwarsfluit)
13:15 – 13:45 uurDuokaleidoscope
13:45 – 14:15 uurHet Nijmeegs Vrouwenkoor
14:15 – 14:45 uurCatharina Jansen (Sopraan) & Kimberly Dawn Harrisson (Piano)
14:45 – 15:15 uurCantiamo
15:15 – 15:45 uurStef Vink (Piano)
15:45 – 16:15 uurMythisch met Muziek
16:15 – 16:45 uurKelderkoor
Het Paviljoen van Green Capital Nijmegen
12:30 – 13:00 uurHugo Doesburg met duo Sabatier
13:00 – 13:30 uurBalkan Ensemble Slaviti
13:30 – 14:00 uurSing AtRandom
14:00 – 14:30 uurvocal group @NOON
14:30 – 14:50 uurCapella Vacalis
14:50 – 15:00 uurPauze
15:00 – 15:30 uurNoviomagus Kwartet
15:30 – 16:00 uurBalkan Ensemble Slaviti
16:00 – 16:30 uurDuokaleidoscope

Klassiek

Plein 1944 podium groot
12:00 – 12:40 uurRegionaal Jeugdorkest Corrente #1
12:40 – 13:15 uurRegionaal Jeugdorkest Corrente #2
13:30 – 14:15 uurNieuw Nijmeegs Kamerorkest
14:30 – 15:15 uurNijmeegs Studentenorkest (CMC)
15:30 – 16:15 uurNoviomagum Wind Orchestra
16:30 – 17:15 uurStudentenorkest QHarmony Nijmegen
17:30 – 18:15 uurSymfonie Orkest Nijmegen (SON)
Plein 1944 podium klein
13:15 – 13:30 uurSaxperience
14:15 – 14:30 uurNMWO Ensemble gemengd hout
15:15 – 15:30 uurHet Arnhems Klarinettenkoor
16:15 – 16:30 uurHet Nijmeegs Blazersensemble
17:15 – 17:30 uurSalonorkest Die Flegel
Sint Stevenskerk
12:00 – 12:45 uurKamerkoor Poco Píu
12:45 – 13:15 uurPromo-Ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen
13:15 – 13:30 uurCapella Vacalis
13:30 – 14:00 uurToonkunstkoor Nijmegen
14:00 – 14:40 uurHet Arnhems Klarinettenkoor
14:45 – 15:15 uurCanto di Donne
15:15 – 15:45 uurCanto Novio
15:45 – 16:15 uurKoor de Heesestemmen
16:15 – 17:00 uurNijmeegs Studentenkoor Alphons Diepenbrock (NSKAD)
Schepenhal
12:00 – 12:30 uurChris Muller (Piano)
12:30 – 13:00 uurKamerkoor Ton sur Ton
13:00 – 13:15 uurDuo Huub Rennen (Piano) & Jacqueline des Tombe (Dwarsfluit)
13:15 – 13:45 uurDuokaleidoscope
13:45 – 14:15 uurHet Nijmeegs Vrouwenkoor
14:15 – 14:45 uurCatharina Jansen (Sopraan) & Kimberly Dawn Harrisson (Piano)
14:45 – 15:15 uurCantiamo
15:15 – 15:45 uurStef Vink (Piano)
15:45 – 16:15 uurMythisch met Muziek
16:15 – 16:45 uurKelderkoor
Molenstraatkerk
12:30 – 13:00 uurKoMore
13:00 – 13:30 uurKoor Terpsichoré
13:30 – 14:00 uurKamerkoor Kalliope
14:00 – 14:30 uurPniël-Heeskoor
14:30 – 15:00 uurPromo-Ensemble van Vereniging Huismuziek Nijmegen
15:00 – 15:30 uurZanggroep MAQAM
Sint-Nicolaaskapel
12:20 – 13:00 uurCecillia van Berkum & Stijn van Uffelen (Violen) & Berry van Berkum (Piano)
13:00 – 13:30 uurCarmina Ludicra
13:30 – 14:20 uurMythisch met Muziek
14:20 – 14:50 uurDuo Huub Rennen (Piano) & Jacqueline des Tombe (Dwarsfluit)
14:50 – 15:30 uurCharles van Doornewaard (Piano) & Jo Hennen (Saxofoon)
15:30 – 15:45 uurLiederen van Beethoven opus 94, WoO 132 en opus 99 (Piano & Zang)
15:45 – 16:15 uurCatharina Jansen (Sopraan) & Kimberly Dawn Harisson (Piano)
16:15 – 16:30 uurCapella Vacalis
16:30 – 17:00 uurHanneke Rouw (Cello) & Eva van den Dool (Piano)
Barbarossa-ruïne
12:20 – 13:00 uurSaxofoonensemble Jean Perry
13:00 – 13:40 uurNMWO Ensemble gemengd hout
13:40 – 14:00 uurPauze
14:00 – 14:30 uurSaxperience
14:30 – 15:00 uurKlezmore
15:00 – 15:30 uurNijmeegs Blazerensemble
15:30 – 16:00 uurHet Nijmeegs Koperkonsort
16:00 – 17:00 uurLa Spiritata
Het Paviljoen van Green Capital Nijmegen
12:30 – 13:00 uurHugo Doesburg met duo Sabatier
13:00 – 13:30 uurBalkan Ensemble Slaviti
13:30 – 14:00 uurSing AtRandom
14:00 – 14:30 uurvocal group @NOON
14:30 – 14:50 uurCapella Vacalis
14:50 – 15:00 uurPauze
15:00 – 15:30 uurNoviomagus Kwartet
15:30 – 16:00 uurBalkan Ensemble Slaviti
16:00 – 16:30 uurDuokaleidoscope
Dille & Kamille
12:30 – 13:00 uurNoud Smeets (Piano)
13:00 – 13:30 uurNoviomagus Kwartet
13:30 – 14:00 uurHanneke Rouw (Cello) & Eva van den Dool (Piano)
14:00 – 14:20 uurLiederen van Beethoven opus 94, WoO 132 en opus 99 (Piano & Zang)
14:20 – 14:50 uurNoud Smeets (Piano)
14:50 – 15:10 uurHugo Doesburg met duo Sabatier
15:10 – 15:40 uurChris Muller (Piano)
15:40 – 16:10 uurDuo Huub Rennen (Piano) & Jacqueline des Tombe (Dwarsfluit)
16:10 – 16:40 uurStef Vink (Piano)

Dans

Koningsplein bij Arsenaal
12:30 – 13:30 uurEl Corte: Tangofeest
13:30 – 14:30 uurSalsa Tipica: Salsafeest
14:30 – 15:30 uurLindy What? Lindy Hop Nijmegen
15:30 – 16:30 uurDanscentrum Vermeulen: Stijldans & Tap

Koningsplein bij de Bedriegertjes
12:30 – 13:30 uurDansschool ID Dance
13:30 – 14:30 uurDansschool Passion With Flow: Kizomba & Zouk
14:30 – 15:30 uurDansschool ID Dance: Fusion & Funkydance
15:30 – 16:30 uurAmanné Salsa Dansschool: Salsa
Burchtstraatpodium
12:30 – 13:30 uurDansschool Fusion Latina: Salsa
13:30 – 14:30 uurDansschool Fusion Latina: Salsa
14:30 – 15:30 uurJazzOut
15:30 – 16:30 uurDance2Sweat Dansfitness Studio: Zumba, Line Dance & Paaldansen